Sunny Grupa

SUNNY restorāni vairākās vietās Rīgā rada saulaina un labi pavadīta laika sajūtu. Iedvesmojošas brokastis, stunda pusdienu pārtraukuma saspringtas dienas vidū, vakariņas ar biznesa partneriem neformālā atmosfērā, nesteidzīgs vakars dzīvas mūzikas un emociju gaisotnē, uz kopīgām lietām rosinošs bankets – SUNNY spēj mainīt atmosfēru atkarībā no klientu vēlmēm un neatkarīgi no tā, cik to ir, – viens vai simt viens.

Pirmais SUNNY restorāns tika atvērts 2006. gadā, un kopš tā laika SUNNY rada aizvien vairāk iespēju gardām maltītēm: piedāvājam gan restorānus viesnīcās un pusdienu restorānus biroju ēkās, kā arī grila bāru ar terasi un banketu servisu.

 

SUNNY restorāns viesnīcā gaida viesus brokastīs – ar brokastu bufeti, dienā – biznesa pusdienās, un vakariņās ar apkalpošanu un ēdieniem À la carte. Papildus piedāvājam grupu ēdināšanu un kafijas pauzes konferenču viesiem, kā arī galdu klāšanu un ēdināšanu banketiem u.c. svinībām.

  • Viesnīcā Days Hotel Riga VEF Brīvības gatvē 199C

 

SUNNY banketi uzkrājuši lielu pieredzi izbraukumu ēdināšanā un tirdzniecībā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu organizēšanā SUNNY telpās. Piemērojoties klientu vēlmēm, vajadzībām, viesu skaitam, pasākuma tematikai un budžetam, klājam galdus un sastādām ēdienkarti jebkurai ēdienreizei, sākot no brokastīm un kafijas pauzēm un beidzot ar furšetu un gariem banketa galdiem.


SUNNY MELODY grila bārs un terase piedāvā spirdzinošus kokteiļus, lielisku Latvijas mūziķu koncertus, skatu no terases uz VEF galvenā korpusa krāšņo arhitektūru, bet vasaras sezonā – uz terases gatavotus grila ēdienus. Bārs pieejams gan vakaram divatā, gan plaša mēroga banketam.

  • Viesnīcā Days Hotel Riga VEF Brīvības gatvē 199C, 6. stāvā

 

SUNNY PICNIC ir mūsdienīga pusdienošanas vieta, kurā baudīt sabalansētus un veselīgus ēdienus patīkamā atmosfērā. Katru nedēļu šefpavārs piedāvā īpašo ēdienkarti no sezonas produktiem. Restorānā ir arī pašu radīta "take away" sērija - saldēdieni, šefpavāra īpaši gatavotie ievārījumi, čatniji un pesto, kuru garšu nianses bagātinās arī restorānā pasniegtos ēdienus. "Sunny Picnic" telpas ir plašas un gaišas, interjers veidots no dabīgiem elementiem - koks, korķis un dažādi interjeru papildinoši zaļumi un garšaugi, kas rada piknika sajūtu telpās, tepat Rīgas centrā. Telpās ir 100 sēdvietas un tās iespējams izmantot arī dažādiem banketiem un pasākumiem.